Read me first...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam ac magna a turpis ornare aliquam id hendrerit nisl.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam ac magna a turpis ornare aliquam id hendrerit nisl. Pellentesque adipiscing blandit mollis. Curabitur varius est et sem rhoncus et pretium massa molestie.

read more

 

Mayor and Borough Council

Josh Maxwell, Mayor

Ward: At Large
Term Expires: 2017

Contact: 610-308-3037
Jmaxwell@Downingtown.org

 

Borough Council

Anthony Gazzerro, President
Ward: West
Term Expires: 2017
Contact: agazzerro@downingtown.org

Alex Rakoff, Vice President
Ward: East
Term Expires: 2019
Contact: arakoff@downingtown.org

Phil Dague - Councilperson
Ward: East
Term Expires: 2019
Contact: pdague@downingtown.org

Jeff Thomas, Councilperson
Ward: West
Term Expires: 2019
Contact: jthomas@downingtown.org

Ann Feldman, Councilperson
Ward: East
Term Expires: 2017
Contact: 610-518-5615
afeldman@downingtown.org

Patricia McGlone, Councilperson
Ward: West
Term Expires: 2017
Contact: pmcglone@downingtown.org

 

© Copyright 2016 Borough of Downingtown